| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| номер на компонента | 1. R 2.0 CrK |
| номер на компонента | 2. M2.0 IFU Mo |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-433100 |
| номер на компонента | CR2-433100 |
| номер на компонента | CR3-433100 |