| диаметър на цилиндъра | 82,01 mm |
| номер на компонента | 1. R1.5 IW Cr P |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81,01 mm |
| номер на компонента | 1. R1.5 IW Cr P |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81,51 mm |
| номер на компонента | 1. R1.5 IW Cr P |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 81 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-109400 |
| номер на компонента | CR2-109400 |
| номер на компонента | CR3-109400 |
| диаметър на цилиндъра | 81,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-109400 |
| номер на компонента | CR2-109400 |
| номер на компонента | CR3-109400 |