| диаметър на цилиндъра | 80 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR327 |
| номер на компонента | NR328 |
| номер на компонента | NR329 |
| диаметър на цилиндъра | 80,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | NR327 |
| номер на компонента | NR328 |
| номер на компонента | NR329 |
| диаметър на цилиндъра | 80 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IF Cr |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 P |
| номер на компонента | 3. SSF 3.5 P |