| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-132900 |
| номер на компонента | CR2-132900 |
| номер на компонента | CR3-132900 |
| диаметър на цилиндъра | 89,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-132900 |
| номер на компонента | CR2-132900 |
| номер на компонента | CR3-132900 |
| диаметър на цилиндъра | 89,25 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | CR1-132900 |
| номер на компонента | CR2-132900 |
| номер на компонента | CR3-132900 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 18640 |
| номер на компонента | 43041 |
| номер на компонента | 43481 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| номер на компонента | 1. R1.75 IF Cr |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. G 4.0 |
| диаметър на цилиндъра | 89 mm |
| номер на компонента | 1. R1.75 IF Cr |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. SSF 4.0 |