| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IF Cr |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. G 4.0 |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-133200 |
| номер на компонента | CR2-133200 |
| номер на компонента | CR3-133200 |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IF Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. SSF 3.0 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 84,25 mm |
| дължина | 63,4 mm |
| височина на свиване | 34,2 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,5 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 0,4 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 6,7 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 64,3 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 7,5 |
| болт (щифт) | 22 mm |
| дължина на болт (щифт) | 54 mm |
| продуктов номер | 84 V 137 |