| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| номер на компонента | 1. R 2.5 CrK |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 84,25 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | CR3-114400-40 |
| номер на компонента | NR543 |
| номер на компонента | NR544 |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR543 |
| номер на компонента | NR544 |
| номер на компонента | CR3-114400-40 |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-421800 |
| номер на компонента | CR2-421800 |
| номер на компонента | CR3-421800 |