| диаметър на цилиндъра | 84,25 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | CR3-114400-40 |
| номер на компонента | NR543 |
| номер на компонента | NR544 |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR543 |
| номер на компонента | NR544 |
| номер на компонента | CR3-114400-40 |
| диаметър на цилиндъра | 83,95 mm |
| номер на компонента | 1. T 3.0 CrK |
| номер на компонента | 2. NM 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-114400-45 |
| номер на компонента | CR2-114400-45 |
| номер на компонента | CR3-114400-45 |