| диаметър на цилиндъра | 86 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Mo |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 87 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Mo |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 86 mm |
| дължина | 55,4 mm |
| височина на свиване | 30,4 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 2 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 2 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 3,16 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 59,1 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 5,5 |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 61,5 mm |
| продуктов номер | 86 V 142 |