| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Cr |
| номер на компонента | 2. M 1.5 |
| номер на компонента | 3. SSF 3.0 |
| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-154200 |
| номер на компонента | CR2-154200 |
| номер на компонента | CR3-154200 |
| диаметър на цилиндъра | 70,4 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| номер на компонента | CR1-154200 |
| номер на компонента | CR2-154200 |
| номер на компонента | CR3-154200 |
| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-317300 |
| номер на компонента | CR2-317300 |
| номер на компонента | CR3-317300 |