| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Mo |
| номер на компонента | 2. M 1.5 |
| номер на компонента | 3. DSF 4.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.75 Cr |
| номер на компонента | 2. M 1.75 IF P |
| номер на компонента | 3. 3S 4.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-151200 |
| номер на компонента | CR2-151200 |
| номер на компонента | CR3-151200 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-322400 |
| номер на компонента | CR2-322400 |
| номер на компонента | CR3-322400 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Cr P |
| номер на компонента | 2. M 1.5 IF P |
| номер на компонента | 3. DSF4.0 Cr P |