| диаметър на цилиндъра | 86 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-154700 |
| номер на компонента | CR2-154700 |
| номер на компонента | CR3-154700 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 71,5 mm |
| номер на компонента | RI1344 |
| номер на компонента | RI1345 |
| номер на компонента | RI1346 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 085161 |
| отвор | 85 mm |
| височина на свиване | 44,8 mm |
| дължина | 74,8 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2,7 mm |