| завишение на размер | 1,1 mm |
| номер на компонента | 80120 |
| номер на компонента | 85578 |
| номер на компонента | 85580 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 89,9 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IF Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 89,9 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 IF N |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 N |