| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Cr |
| номер на компонента | 2. M 1.5 |
| номер на компонента | 3. SSF 3.0 |
| диаметър на цилиндъра | 70 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-154200 |
| номер на компонента | CR2-154200 |
| номер на компонента | CR3-154200 |
| диаметър на цилиндъра | 70,4 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| номер на компонента | CR1-154200 |
| номер на компонента | CR2-154200 |
| номер на компонента | CR3-154200 |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 53 mm |
| номер на компонента | 61834 |
| номер на компонента | 61847 |
| номер на компонента | 61851 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 070165 |
| отвор | 70,4 mm |
| височина на свиване | 30 mm |
| дължина | 50 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 1,8 mm |