| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR194 |
| номер на компонента | NR195 |
| номер на компонента | NR196 |
| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-107400 |
| номер на компонента | CR2-107400 |
| номер на компонента | CR3-107400 |
| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64 mm |
| дължина | 56.900 mm |
| височина на свиване | 32.920 mm |
| номер на компонента | 08-786400-00 |
| диаметър на цилиндъра | 85,3 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64 mm |
| дължина | 56.900 mm |
| височина на свиване | 32.920 mm |
| номер на компонента | 08-786407-00 |