| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-141300-00 |
| номер на компонента | CR2-141300 |
| номер на компонента | CR3-141300 |
| диаметър на цилиндъра | 79,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-141300-00 |
| номер на компонента | CR2-141300 |
| номер на компонента | CR3-141300 |
| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-428100 |
| номер на компонента | CR2-428100 |
| номер на компонента | CR3-428100 |