| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-429400 |
| номер на компонента | CR2-429400 |
| номер на компонента | CR3-429400 |
| диаметър на цилиндъра | 83,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 Cr P |
| номер на компонента | 2. NM 1.2 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-429400 |
| номер на компонента | CR2-429400 |
| номер на компонента | CR3-429400 |
| диаметър на цилиндъра | 83,01 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 Cr P |
| номер на компонента | 2. NM 1.2 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 Cr |