| диаметър на цилиндъра | 85,6 mm |
| номер на компонента | 1. T 3.5 CrK |
| номер на компонента | 2. M 2.0 IFU |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 85 mm |
| номер на компонента | 1. T 3.5 CrK |
| номер на компонента | 2. M 2.0 IFU |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 85,6 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| номер на компонента | CR1-114700 |
| номер на компонента | CR2-114700 |
| номер на компонента | CR3-114700 |
| диаметър на цилиндъра | 85 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-114700 |
| номер на компонента | CR2-114700 |
| номер на компонента | CR3-114700 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 28 mm |
| дължина на болт (щифт) | 70 mm |
| номер на компонента | 83532 |
| номер на компонента | 83643 |
| номер на компонента | 85930 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 085190 |
| отвор | 85 mm |
| височина на свиване | 46.705 mm |
| дължина | 80.705 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 15,4 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,52 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 44,8 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| болт (щифт) | 28 mm |
| дължина на болт (щифт) | 70 mm |
| номер на компонента | 61969 |
| номер на компонента | 87203 |
| номер на компонента | 87205 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 085190 |
| отвор | 85,6 mm |
| височина на свиване | 46.705 mm |
| дължина | 80.705 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 15,4 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 0,52 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 44,8 mm |