| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 80006 |
| номер на компонента | 80009 |
| номер на компонента | 86650 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 79,51 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.75 CrK |
| номер на компонента | 2. M 2.0 IFU |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 79,76 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.75 CrK |
| номер на компонента | 2. M 2.0 IFU |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| номер на компонента | 80006 |
| номер на компонента | 80009 |
| номер на компонента | 86650 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 079143 |
| отвор | 80,01 mm |
| височина на свиване | 45,55 mm |
| дължина | 69,55 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 17,8 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,3 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 38 mm |
| технически информационен номер | SI 0023 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| номер на компонента | 80004 |
| номер на компонента | 80007 |
| номер на компонента | 86648 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 079143 |
| отвор | 79,51 mm |
| височина на свиване | 45,8 mm |
| дължина | 69,8 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 17,8 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,3 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 38 mm |
| технически информационен номер | SI 0023 |