| диаметър на цилиндъра | 74 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-208800 |
| номер на компонента | CR2-208800 |
| номер на компонента | CR3-208800 |
| диаметър на цилиндъра | 75 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | NR170 |
| номер на компонента | NR171 |
| номер на компонента | NR172 |
| диаметър на цилиндъра | 74 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR170 |
| номер на компонента | NR171 |
| номер на компонента | NR172 |
| диаметър на цилиндъра | 74,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | NR170 |
| номер на компонента | NR171 |
| номер на компонента | NR172 |
| диаметър на цилиндъра | 74 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64 mm |
| дължина | 53.900 mm |
| височина на свиване | 29.400 mm |
| номер на компонента | 08-785000-00 |
| диаметър на цилиндъра | 74,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64 mm |
| дължина | 53.900 mm |
| височина на свиване | 29.400 mm |
| номер на компонента | 08-785007-00 |
| диаметър на цилиндъра | 73,94 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Mo P |
| номер на компонента | 2. NM 1.75 P |
| номер на компонента | 3. G 3.0 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 73,97 mm |
| дължина | 65,13 mm |
| височина на свиване | 39,13 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 3,27 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41,5 mm |
| болт (щифт) | 20,63 mm |
| дължина на болт (щифт) | 63,5 mm |
| продуктов номер | 74 V 97 |