| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-102300 |
| номер на компонента | CR2-102300 |
| номер на компонента | CR3-102300 |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 57 mm |
| дължина | 50.800 mm |
| височина на свиване | 28.550 mm |
| номер на компонента | 08-102300-00 |