| диаметър на цилиндъра | 86,2 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-780000 |
| номер на компонента | CR2-780000 |
| номер на компонента | CR3-780000 |
| диаметър на цилиндъра | 86,7 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-780000 |
| номер на компонента | CR2-780000 |
| номер на компонента | CR3-780000 |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 24 mm |
| дължина на болт (щифт) | 68,8 mm |
| номер на компонента | 38286 |
| номер на компонента | 38292 |
| номер на компонента | 38377 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 086067 |
| отвор | 86,71 mm |
| височина на свиване | 41,55 mm |
| дължина | 71,55 mm |