| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 62772 |
| номер на компонента | 62774 |
| номер на компонента | 62776 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 88 mm |
| номер на компонента | 1. T 2.5 CrK |
| номер на компонента | 2. M 2.0 |
| номер на компонента | 3. DSF 2.5 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 88 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-138000 |
| номер на компонента | CR2-138000 |
| номер на компонента | CR3-138000 |
| диаметър на цилиндъра | 88,6 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| височина на свиване | 57.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13.750 mm |
| дължина | 84.000 mm |
| болт (щифт) | 31 mm |
| дължина на болт (щифт) | 67 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| диаметър на вдлъбнатината | 50.100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-138008-00 |
| диаметър на цилиндъра | 88 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 57.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13.750 mm |
| дължина | 84.000 mm |
| болт (щифт) | 31 mm |
| дължина на болт (щифт) | 67 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| диаметър на вдлъбнатината | 50.100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-138000-00 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 36 mm |
| дължина на болт (щифт) | 81 mm |
| номер на компонента | 62772 |
| номер на компонента | 62774 |
| номер на компонента | 62776 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 096088 |
| отвор | 95,8 mm |
| височина на свиване | 63 mm |
| дължина | 92,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 16 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 50,5 mm |
| завишение на размер | 0,4 mm |
| болт (щифт) | 36 mm |
| дължина на болт (щифт) | 81 mm |
| номер на компонента | 62773 |
| номер на компонента | 62775 |
| номер на компонента | 62777 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 096088 |
| отвор | 96,2 mm |
| височина на свиване | 63 mm |
| дължина | 92,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 16 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 50,5 mm |