| диаметър на цилиндъра | 95,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-421600 |
| номер на компонента | CR2-421600 |
| номер на компонента | CR3-421600 |
| диаметър на цилиндъра | 95,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 63.000 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 16.000 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 50.500 mm |
| дължина | 93.500 mm |
| болт (щифт) | 36 mm |
| дължина на болт (щифт) | 80 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-421600-00 |