| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| номер на компонента | 1. R2.00 IF CrK |
| номер на компонента | 2. M1.75 IFU P |
| номер на компонента | 3. DSF 2.00 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 48.500 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13.250 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 49.400 mm |
| дължина | 75.500 mm |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-433400-00 |
| диаметър на цилиндъра | 83,25 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| височина на свиване | 48.500 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13.250 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 49.400 mm |
| дължина | 75.500 mm |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-433405-00 |
| диаметър на цилиндъра | 83,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| височина на свиване | 48.500 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13.250 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 49.400 mm |
| дължина | 75.500 mm |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 66 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| номер на компонента | 08-433407-00 |