| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 61204 |
| номер на компонента | 61206 |
| номер на компонента | 88743 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 76 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-426100 |
| номер на компонента | CR2-426100 |
| номер на компонента | CR3-426100 |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 47 mm |
| номер на компонента | 61205 |
| номер на компонента | 61207 |
| номер на компонента | 84762 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 4004.9 |
| отвор | 76,51 mm |
| височина на свиване | 28,25 mm |
| дължина | 54,25 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 0,76 мм |