| диаметър на цилиндъра | 86,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-176600 |
| номер на компонента | CR2-176600 |
| номер на компонента | CR3-176600 |
| диаметър на цилиндъра | 86 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-176600 |
| номер на компонента | CR2-176600 |
| номер на компонента | CR3-176600 |
| диаметър на цилиндъра | 87 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | CR1-176600 |
| номер на компонента | CR2-176600 |
| номер на компонента | CR3-176600 |
| диаметър на цилиндъра | 86,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| височина на свиване | 41.900 mm |
| дължина на болт (щифт) | 69 mm |
| дължина | 89.600 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 14.900 мм |
| продуктов номер | 08614A |
| номер на компонента | 08-176607-00 |
| диаметър на цилиндъра | 86 mm |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 23 mm |
| височина на свиване | 42.700 mm |
| дължина на болт (щифт) | 69 mm |
| дължина | 89.600 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 14.900 мм |
| продуктов номер | 08614A |
| номер на компонента | 08-176600-00 |
| диаметър на цилиндъра | 87 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| болт (щифт) | 23 mm |
| височина на свиване | 41.900 mm |
| дължина на болт (щифт) | 69 mm |
| дължина | 89.600 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 14.900 мм |
| продуктов номер | 08614A |
| номер на компонента | 08-176611-00 |