| диаметър на цилиндъра | 75 mm |
| номер на компонента | 1. T 3.0 CrK |
| номер на компонента | 2. NM 1.95 P |
| номер на компонента | 3. DSF2.5 Cr P |
| диаметър на цилиндъра | 75 mm |
| номер на компонента | 1. T 2.5 CrK |
| номер на компонента | 2. NM1.95 Cr P |
| номер на компонента | 3. DSF 2.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 75 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-424000 |
| номер на компонента | CR2-424000 |
| номер на компонента | CR3-424000 |
| диаметър на цилиндъра | 75 mm |
| стандартен размер | STD |
| височина на свиване | 41.700 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41.800 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.200 mm |
| дължина | 65.300 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 61 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13.250 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-424000-00 |
| диаметър на цилиндъра | 75,6 mm |
| завишение на размер | 0,6 mm |
| височина на свиване | 41.700 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41.800 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.200 mm |
| дължина | 65.300 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 61 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с охладителен канал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| преработен механично | с изрезка за маслена дюза |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13.250 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | трапецовидна мотовилка |
| номер на компонента | 08-424008-00 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 61 mm |
| номер на компонента | 62507 |
| номер на компонента | 62509 |
| номер на компонента | 62511 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 075241 |
| отвор | 75 mm |
| височина на свиване | 41,7 mm |
| дължина | 65,3 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 13,2 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,16 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41,7 mm |