| диаметър на цилиндъра | 85,3 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-306000 |
| номер на компонента | CR2-306000 |
| номер на компонента | CR3-306000 |
| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-307200 |
| номер на компонента | CR2-307200 |
| номер на компонента | CR3-307200 |
| диаметър на цилиндъра | 85,3 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Cr P |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-306000 |
| номер на компонента | CR2-306000 |
| номер на компонента | CR3-306000 |
| диаметър на цилиндъра | 85,3 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-307200 |
| номер на компонента | CR2-307200 |
| номер на компонента | CR3-307200 |
| диаметър на цилиндъра | 84,8 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Cr P |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 85,3 mm |
| дължина | 53,65 mm |
| височина на свиване | 33,65 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 5 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 52 mm |
| болт (щифт) | 21 mm |
| дължина на болт (щифт) | 61,5 mm |
| продуктов номер | 84 V 101 |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Cr |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 3.0 Cr |