| диаметър на цилиндъра | 79 mm |
| стандартен размер | STD |
| наддаване буталото над цилиндъра | 1.200 мм |
| височина на свиване | 26.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.900 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 2.700 mm |
| дължина | 48.700 mm |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 46 mm |
| номер на компонента | 08-435300-00 |
| диаметър на цилиндъра | 79,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| наддаване буталото над цилиндъра | 1.200 мм |
| височина на свиване | 26.700 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.900 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 2.700 mm |
| дължина | 48.700 mm |
| болт (щифт) | 19 mm |
| дължина на болт (щифт) | 46 mm |
| номер на компонента | 08-435307-00 |