| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 65920 |
| номер на компонента | 65922 |
| номер на компонента | 65924 |
| количество | 3 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 29,5 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64,5 mm |
| номер на компонента | 65920 |
| номер на компонента | 65922 |
| номер на компонента | 65924 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 079214 |
| отвор | 79 mm |
| височина на свиване | 45,75 mm |
| дължина | 72,85 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41,8 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 29,5 mm |
| дължина на болт (щифт) | 64,5 mm |
| номер на компонента | 65921 |
| номер на компонента | 65923 |
| номер на компонента | 65925 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 079214 |
| отвор | 79,5 mm |
| височина на свиване | 45,75 mm |
| дължина | 72,85 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 14 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 41,8 mm |