| диаметър на цилиндъра | 73,4 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.2 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.0 Cr |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | 63181 |
| номер на компонента | 63184 |
| номер на компонента | 63187 |
| количество | 3 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 63179 |
| номер на компонента | 63182 |
| номер на компонента | 63185 |
| количество | 3 |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| номер на компонента | 63180 |
| номер на компонента | 63183 |
| номер на компонента | 63186 |
| количество | 3 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 73,4 mm |
| дължина | 45 mm |
| височина на свиване | 24 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1,33 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 2 | 1,35 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0,82 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 52 mm |
| болт (щифт) | 18 mm |
| дължина на болт (щифт) | 51 mm |
| повърхност | с покритие |
| продуктов номер | 73 L 32 |