| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 63721 |
| номер на компонента | 65903 |
| номер на компонента | 65905 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-436500 |
| номер на компонента | CR2-436500 |
| номер на компонента | CR3-436500 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 30 mm |
| дължина на болт (щифт) | 67 mm |
| номер на компонента | 63721 |
| номер на компонента | 65903 |
| номер на компонента | 65905 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 083170 |
| отвор | 83 mm |
| височина на свиване | 46,63 mm |
| дължина | 72,6 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 15,8 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 43,5 mm |