| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | NR088 |
| номер на компонента | NR089 |
| номер на компонента | NR090 |
| диаметър на цилиндъра | 83,5 mm |
| номер на компонента | 1. R 2.0 Cr |
| номер на компонента | 2. M 2.0 P |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | NR088 |
| номер на компонента | NR089 |
| номер на компонента | NR090 |
| диаметър на цилиндъра | 82,5 mm |
| номер на компонента | 1. R 2.0 Cr |
| номер на компонента | 2. M 2.0 P |
| номер на компонента | 3. DSF 3.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 83,5 mm |
| завишение на размер | 1 mm |
| номер на компонента | NR088 |
| номер на компонента | NR089 |
| номер на компонента | NR090 |
| диаметър на цилиндъра | 83 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 65 mm |
| дължина | 72.950 mm |
| джоб за клапан (на челото на бутало) 1 | 1.600 mm |
| височина на свиване | 44.950 mm |
| повърхност | твърдо анодизиран |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с носач на бутални пръстени |
| номер на компонента | 08-306707-00 |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 26 mm |
| дължина на болт (щифт) | 65 mm |
| номер на компонента | 74202 |
| номер на компонента | 78024 |
| номер на компонента | 80268 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 082187 |
| отвор | 83 mm |
| височина на свиване | 44,95 mm |
| дължина | 72,95 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2,6 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 89432190 |
| номер на компонента | 90858600 |
| количество | 2 |