| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 70873 |
| номер на компонента | 82942 |
| номер на компонента | 85605 |
| количество | 3 |
| диаметър на цилиндъра | 86 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 N |
| диаметър на цилиндъра | 86,25 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 N |
| диаметър на цилиндъра | 86,5 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.2 N |
| номер на компонента | 2. NM 1.5 P |
| номер на компонента | 3. 3S 2.5 N |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 62,84 mm |
| номер на компонента | 70873 |
| номер на компонента | 82942 |
| номер на компонента | 85605 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 086144 |
| отвор | 86 mm |
| височина на свиване | 26,75 mm |
| дължина | 48,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0,61 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 70 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 62,84 mm |
| номер на компонента | 60729 |
| номер на компонента | 60735 |
| номер на компонента | 70874 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 086144 |
| отвор | 86,5 mm |
| височина на свиване | 26,45 mm |
| дължина | 48,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0,61 mm |
| завишение на размер | 0,25 mm |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 62,84 mm |
| номер на компонента | 60697 |
| номер на компонента | 60698 |
| номер на компонента | 60734 |
| количество | 3 |
| продуктов номер | 086144 |
| отвор | 86,25 mm |
| височина на свиване | 26,45 mm |
| дължина | 48,9 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0,61 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 86,25 mm |
| дължина | 48,9 mm |
| височина на свиване | 26,75 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0,61 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 70 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 3 |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 62,84 mm |
| повърхност | твърдо анодизиран |
| продуктов номер | 86 L 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| стандартен размер | STD |
| диаметър на цилиндъра | 86 mm |
| дължина | 48,9 mm |
| височина на свиване | 26,75 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0,61 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 70 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 3 |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 62,84 mm |
| повърхност | твърдо анодизиран |
| продуктов номер | 86 L 83 |
| допълващ артикул /допълваща информация | със сегменти |
| диаметър на цилиндъра | 86,5 mm |
| дължина | 48,9 mm |
| височина на свиване | 26,75 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 0,61 mm |
| диаметър на вдлъбнатината | 70 mm |
| височинен праг на огъня (мм) | 3 |
| болт (щифт) | 20 mm |
| дължина на болт (щифт) | 62,84 mm |
| повърхност | твърдо анодизиран |
| продуктов номер | 86 L 83 |