| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| номер на компонента | 1. R 1.5 Cr |
| номер на компонента | 2. M 2.0 |
| номер на компонента | 3. 3S 4.0 Cr |
| диаметър на цилиндъра | 84 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-315300 |
| номер на компонента | CR2-315300 |
| номер на компонента | CR3-315300 |
| диаметър на цилиндъра | 84,5 mm |
| завишение на размер | 0,5 mm |
| номер на компонента | CR1-315300 |
| номер на компонента | CR2-315300 |
| номер на компонента | CR3-315300 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 88634110 |
| номер на компонента | 92409700 |
| количество | 2 |