| диаметър на цилиндъра | 88 mm |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | CR1-313800 |
| номер на компонента | CR2-313800 |
| номер на компонента | CR3-313800 |
| номер на компонента | CR4-313800 |
| стандартен размер | STD |
| номер на компонента | 88524110 |
| номер на компонента | 92791600 |
| количество | 2 |
| стандартен размер | STD |
| болт (щифт) | 28 mm |
| дължина на болт (щифт) | 72 mm |
| номер на компонента | 14864 |
| номер на компонента | 15312 |
| номер на компонента | 40145 |
| количество | 4 |
| продуктов номер | 088028 |
| отвор | 88 mm |
| височина на свиване | 58,7 mm |
| дължина | 95,35 mm |
| дълбочина на вдлъбнатината 1 | 2 mm |