| тип на задействане | задействане тип везна |
| цвят | черен |
| страна на монтаж | двустранен |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| код на цвят | 01C |
| електронапрежение | 12 V |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електроповдигачи на стъклата |
| цвят | черен |
| брой на полюсите | 5 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| брой на вратите | 4/5 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| обурудване на автомобила | за автомобили с електроповдигачи на стъклата |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| стъклоподемник | стъклоповдигач с една релса |
| вид на експлоатация | електрически |
| номер на артикул в чифта | 110 449 |
| брой на вратите | 4/5 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тегло | 0,909 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| Моделна година до | 1995 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,909 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| Моделна година до | 1995 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой на вратите | 4 |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | ляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| включваща функция | без функция комфорт |
| обурудване на автомобила | за МПС без автоматични ел. прозорци |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на вратите | 4/5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 2 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на вратите | 4/5 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с електродвигател |
| брой контакти | 2 |