| страна на монтаж | отзад ляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| страна на монтаж | отзад дясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| включваща функция | с функция комфорт |
| брой на вратите | 4 |
| тегло | 1,300 kg |
| страна на монтаж | отзад ляво |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 4 / 5 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| брой на вратите | 4 / 5 |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тегло | 0,76 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| допълващ артикул /допълваща информация | без електромотор |
| включваща функция | с функция комфорт |
| брой на вратите | 4 |
| тегло | 1,300 kg |