| електронапрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| напрежение на зареждане (V) | 14,5 |
| електронапрежение | 14,5 V |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 14,5 V |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 068 903 803 D |
| паспортно напрежение | 14 V |
| напрежение на зареждане (V) | 14,5 |