| ограничение за производител | OE BOSCH |
| електронапрежение | 14 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| електронапрежение | 14,5 V |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 14 V |
| електронапрежение | 14,5 V |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 068 903 803 D |
| ограничение за производител | OE VALEO MOTOROLA |
| електронапрежение | 14 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |