| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 28 mm |
| за OEномер | 002 154 9106 |
| електронапрежение от | 12 V |
| ограничение за производител | Valeo/Motorola |
| електронапрежение | 14 V |
| заряден ток на генератора | 105 A |
| ограничение за производител | OE VALEO MOTOROLA |
| електронапрежение | 14 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |