| електронапрежение | 14 V |
| заряден ток на генератора | 70 A |
| версия | A |
| ограничение за производител | Bosch |
| за OEномер | 002 154 9106 |
| електронапрежение от | 12 V |
| ограничение за производител | Valeo/Motorola |
| електронапрежение | 14 V |
| заряден ток на генератора | 105 A |
| ограничение за производител | OE BOSCH |
| електронапрежение | 14 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| ограничение за производител | OE VALEO MOTOROLA |
| електронапрежение | 14 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| електронапрежение | 14,5 V |
| ограничение за производител | BOSCH |
| диаметър входящ /мм/ | 14 |
| паспортно напрежение | 14 V |
| напрежение на зареждане (V) | 14,1 |