| електронапрежение | 14,6 V |
| за номер артикул | 216014 |
| ограничение за производител | Motorola |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,5 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |