| работно напрежение | 14 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 14 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| електронапрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| напрежение на зареждане (V) | 14,5 |
| електронапрежение | 14,7 V |
| фланец | 28 mm |
| ограничение за производител | BOSCH |
| за OEномер | 90349907 |
| за OEномер | 1204259 |
| ограничение за производител | OE BOSCH |
| електронапрежение | 14 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| електронапрежение | 14,1 V |
| диаметър входящ /мм/ | 32 |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14,1 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 32 mm |
| електронапрежение | 14 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 28 mm |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14,1 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 14 V |
| ограничение за производител | Delco-Remy |
| за OEномер | 12 31 1 726 022 |
| паспортно напрежение | 14 V |
| напрежение на зареждане (V) | 14,5 |