| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 28 mm |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с реостат |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | със съпротивление |
| паспортно напрежение | 12 V |
| за OEномер | 002 154 4106 |
| електронапрежение от | 14,1 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14,5 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 14,1 V |
| диаметър входящ /мм/ | 28 |
| ограничение за производител | Valeo Paris Rhone |
| работно напрежение | 14 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Ducellier |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,3 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с положителен контрол |
| ограничение за производител | Valeo Ducellier |
| работно напрежение | 14 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Paris Rhone |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,6 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |