| работно напрежение | 14 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | OE BOSCH |
| електронапрежение | 14 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14,1 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 32 mm |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 28 mm |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 14,4 V |
| електронапрежение | 14,4 V |
| ограничение за производител | BOSCH |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,4 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с положителен контрол |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14 V |
| паспортно напрежение | 12 V |