| за номер артикул | 215264 |
| електронапрежение | 14,7 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 28 mm |
| ограничение за производител | Bosch |
| паспортно напрежение | 12 V |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | Генератор с отрицателен контрол |
| диаметър | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с реостат |
| за номер артикул | 215736 |
| електронапрежение | 14,5 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14,1 V |
| изпълнение на генератора | със съпротивление |
| паспортно напрежение | 12 V |
| за OEномер | 002 154 4106 |
| електронапрежение от | 14,1 V |
| ограничение за производител | Bosch |
| работно напрежение | 14,5 V |
| паспортно напрежение | 12 V |
| електронапрежение | 14,1 V |
| диаметър входящ /мм/ | 28 |
| ограничение за производител | OE VALEO |
| електронапрежение | 14,5 V |
| електрорегулатор | |
| паспортно напрежение | 14 V |
| гаранция | 5 години гаранция |
| ограничение за производител | Valeo |
| работно напрежение | 14,7 V |
| номер на генератор | 2542234; SG9B010; |
| номер на генератор | SG12B011; SG12B012; |
| номер на генератор | SG12B015; SG12B018; |
| номер на генератор | SG12B021; SG12B027; |
| номер на генератор | SG12B042; SG12B047; |
| номер на генератор | SG12B049; SG12B060; |
| номер на генератор | SG12B074; SG12B075; |
| номер на генератор | SG14B016; SG14B022; |
| номер на генератор | SG9B011; SG9B013; |
| номер на генератор | SG9B015; SG9B018; |
| номер на генератор | SG9B023; SG9B024; |
| номер на генератор | SG9B042; SG12B010; |
| номер на генератор | TG11C014; TG14C011; |
| номер на генератор | TG14C012; TG15C043 |
| паспортно напрежение | 12 V |