| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| приложения адаптер | CH31 |
| количество | 1 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина1/дължина2 | 400 / 400 mm |
| приложения адаптер | CH31 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 16 / 16 Цол |
| количество | 1 |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |
| подходящ адаптер | U |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 400 mm |
| дължина | 16 цол=инч |