| дължина | 380 mm |
| дължина | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| дължина | 380 mm |
| дължина | 340 mm |
| дължина | 350 mm |
| дължина | 14 цол=инч |
| тегло | 120 g |
| дължина | 380 mm |
| технически информационен номер | Flat |
| дължина | 550 mm |
| технически информационен номер | Flat |
| страна на монтаж | отзад |
| количество | 1 |
| дължина | 340 mm |
| дължина | 14 цол=инч |
| дължина | 330 mm |
| дължина | 350 mm |
| дължина | 14 цол=инч |
| тегло | 229 g |
| количество | 1 |
| дължина | 340 mm |
| дължина | 13 цол=инч |
| подходящ адаптер | T2 |
| приложения адаптер | R |
| контактен датчик за износване | със сензор за износване |
| дължина | 750 mm |
| единицамярка за количество | картонена опаковка |
| количество | 50 |
| дължина | 350 mm |
| дължина | 14 цол=инч |
| тегло | 212 g |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина | 550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| количество | 1 |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| приложения адаптер | Multiadapter + 1 + 2 |
| дължина1/дължина2 | 550 / 550 mm |
| количество | 2 |
| вид на свързване | торба |
| единицамярка за количество | комплект |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| дължина1/дължина2 | 550/550 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 22/22 Цол |
| страна на монтаж | отпред |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | стъклочистачка без спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина1/дължина2 | 550/550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| единицамярка за количество | комплект |
| тегло | 330 g |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| дължина1/дължина2 | 550/550 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 22/22 Цол |
| оформление | със спойлер |
| страна на монтаж | отпред |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| единицамярка за количество | комплект |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляво/дясно движение | за дясно движение |
| дължина1/дължина2 | 550/550 mm |
| дължина | 22 цол=инч |
| единицамярка за количество | комплект |
| тегло | 330 g |
| дължина1/дължина2 | 550/ 550 mm |
| форма | плосък |
| оформление | със спойлер |
| единицамярка за количество | комплект |
| Дължина1/Дължина2 | 22/ 22 Цол |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| дължина1/дължина2 | 550/550 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 22/22 Цол |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 330 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегрирана чистачка |
| страна на монтаж | отзад |
| дължина | 330 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с интегрирана чистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина 1 | 550 mm |
| дължина 2 | 550 mm |
| дължина1/дължина2 | 550/550 mm |
| Дължина1/Дължина2 | 22/22 Цол |
| оформление | със спойлер |