| дължина | 380 mm |
| дължина | 700 mm |
| дължина | 28 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 500 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 700 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| дължина | 500 mm |
| дължина | 20 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 680 mm |
| дължина | 27 цол=инч |
| форма | плосък |
| количество | 1 |
| оформление | със спойлер |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 680 mm |
| дължина 2 | 515 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина 1 | 680 mm |
| дължина 2 | 515 mm |
| изпълнение на стъклочистачка | безшарнирна стъклочистачка |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| количество | 2 |
| дължина 1 | 650 mm |
| дължина 2 | 500 mm |